Ustawienia systemowe Berta Hellingera

Posted on Posted in Wiedza ogólna

„Ustawienia rodzinne otworzyły nowy wymiar dla rozumienia zdrowia i choroby. Są to przełomowe wglądy. I nie sposób sobie wyobrazić, jak daleko mogą nas one zaprowadzić. […]”
Co jest pierwszym wglądem dotyczącym choroby? Choroba jest czymś duchowym. Jednak niektórzy ludzie postrzegają chorobę, jakby dotyczyła ona wyłącznie ich ciała. Oczywiście dotyczy ciała, ponieważ choroba ujawnia się poprzez ciało. Pytanie brzmi: Skąd pochodzi choroba? Czy pochodzi z ciała? Czy pochodzi skądinąd? Czy tylko ujawnia się w ciele, podczas gdy jej źródło leży gdzie indziej? […] W dzisiejszej medycynie istnieje pogląd, że choroby maja swoje psychiczne podłoże. Ale nie jest to w pełni prawdą. Mówi się o chorobach psychosomatycznych, co oznaczało by, że w chorobach uwidacznia się coś płynącego z psychiki. 
Na przykład, jeśli ktoś jest na kogoś rozzłoszczony, to ujawnia się to w jego ciele. Na swój sposób tak się rzeczywiście dzieje. Ale choroby nie da się sprowadzić wyłącznie do przyczyn pochodzących z psychiki. Choroba jest skutkiem nieporządku. 

Wiele chorób, przede wszystkim choroby przewlekłe, upośledzenia i niebezpieczne choroby takie jak rak, wynika z nieporządku. A jak są one uzdrawiane? Jak można je uleczyć? Poprzez zaprowadzenie porządku tam, gdzie go brak. Poprzez zaprowadzenie porządku tam gdzie panuje nieporządek.” Bert Hellinger

Zapraszamy na warsztat na którym będziemy przyglądać się porządkowi w rodzinach oraz temu co go zaburza i prowadzi do choroby.

Zapraszamy wszystkich których interesuje temat zdrowia, tego jak zdrowie utrzymać, co pozwala nam je zachować, a co prowadzi do choroby. 
Zapraszamy osoby z wszelkimi chorobami chcące przyjrzeć się swoim dolegliwościom z perspektywy systemowej. 

Ustawienia systemowe mają zastosowanie we wszelkiego rodzaju schorzeniach, od chorób przewlekłych, poprzez zagrażające życiu takie jak nowotwór, do problemów ze zdrowiem takich jak problemy z wagą, brak energii, kłopoty ze snem. Ustawienia Systemowe mają zastosowanie we wszelkiego rodzaju schorzeniach zaczynając od chorób przewlekłych, poprzez problemy z kręgosłupem, wagą, brakiem energii, problemem ze snem, kończąc na corobach zagrażających życiu takich jak nowotwory.

Choroby zaczynają się w duszy i dają nam znać o sobie manifestując się w ciele. 
Natomiast zdrowienie zawsze zaczyna się w sercu.

Zapraszam też chętnych z innymi problemami, niekoniecznie zdrowotnymi – Ustawieniami Systemowymi można pracowac nad dowolna sprawą -także w zakresie relacji, finansów, pracy, kłopotów z dziećmi.

Maksymalna ilość osób 14.

Termin warsztatu: 19 Sierpień godziny 10-18
Niedziela 20 Sierpień – możliwość pracy indywidualnej po wcześniejszym umówieniu się.

Miejsce: 
Centrum Rehabilitacji Bugaj&Lachowski
Wielogłowy 303

Specjalna atrakcyjna cena, szczegóły messenger Wojtek Jarczewski lub tel 691168004

Prowadzący:

Wojciech Jarczewski 

Certyfikowany Terapeuta Nowych Ustawień Rodzin w jedynej w Polsce Szkole prowadzonej przez najbliższych współpracowników Berta Hellingera: Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera i Annę Choińską.
Wieloletnie doświadczenie w metodzie ustawień i rozwiązaniach systemowych( Soulwork u Martyna Carruthersa ) oraz ponad 10 letnie w bankowości, finansach i inwestycjach. Liczne kursy i szkolenia w tematyce pracy z ciałem, socjoterapii, Gestaltu, psychologii systemowej i wielu innych.
Moja pasja i specjalność: Integralne podejście do zdrowia.

Wszelkie informacje tel: 691168004 lub na moim messengerze Wojtek Jarczewski.