O NAS

Centrum Rehabilitacji Bugaj & Lachowski to miejsce, w którym każdy poczuje się jak w domu. Jest to zasługa wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, dla której praca jest pasją i przyjemnością. Oferujemy Państwu pomoc multidyscyplinarnego zespołu fachowców i entuzjastów zdrowia – fizjoterapeutów, osteopatów, terapeutów manualnych, chiropraktyków oraz masażystów w jednym miejscu.
Nasi terapeuci dzięki doświadczeniu, ciągle rozwijanym kompetencjom, zaangażowaniu i otwartości gwarantują profesjonalną pomoc w zakresie rehabilitacji. Celem każdego z nas jest szybki powrót do zdrowia naszych pacjentów, dlatego oprócz stosowania nowoczesnych metod rehabilitacji, zapewniamy przyjazną, rodzinną atmosferę, która stała się integralną częścią naszych terapii.
Nie boimy się zawodowych wyzwań. Staramy się pomóc w rozwiązaniu problemów, z którymi inni sobie nie poradzili.

Od 2009 roku tworzymy zespół ludzi którzy na siebie liczą, wspierają się w pracy i poza nią oraz pomagają sobie. Każdy specjalizuje się w innej dziedzinie: Sylwia Czermak – niezastąpiona w koordynowaniu i organizacji naszej pracy. Jakub Baran mistrz i mentor wszystkich kontuzjowanych entuzjastów sportu.  Paulina Lipińska – 100% wiedzy fizjoterapeutycznej przekłada na leczenie pacjentów, a i zajęcia pilates które prowadzi mają głębszy sens. Maciej Bugaj – najchętniej zajmuje się traumatologią sportową. Do diagnozy urazów wykorzystuje nie tylko doświadczenie fizjoterapeutyczne ale również ultrasonografię, której uczył się od najlepszych instruktorów ze szkół zamojskiej i warszawskiej. Specjalizuje się również w chiropraktyce oraz pracą nad tkankami miękkimi aby pomóc w tak często zdarzających się ostatnio bólach kręgosłupa. Aleksander Lachowski na początku zajmował się ortopedią, a w szczególności stawem kolanowym. Zawsze chętny do zgłębiania wiedzy szukał odpowiedzi na trudne pytania i… znalazł je w osteopatii, która pochłonęła go bez reszty. Trafiają do niego np. dzieci z bezsennością, zaparciami, wzdęciami i mamy, których dziecko do porodu nie chce się obrócić.
Każdy z nas jest specem w innej dziedzinie, wspólnie zaś dbamy o zespół, staramy się żeby nasi pracownicy i pacjenci byli zadowoleni. Co tu dużo mówić – jak ma się taki zespół musi być pięknie.

 

 

 

 

 

 

fizjoterapeuta
Jakub Baran – fizjoterapeuta

 

Olga Pytel – fizjoterapeutka
Jakub Potoniec – fizjoterapeuta
Dorota Siedlarz- fizjoterapeutka uroginekologiczna