WSPÓŁPRACA

Dbając kompleksowo o naszych pacjentów Centrum Rehabilitacji Bugaj & Lachowski współpracuje ze specjalistami najwyższej klasy. 

 

aldona_5

          Aldona Chróściewicz – Certyfikowana Nauczycielka Metody Feldenkraisa. Z wykształcenia akademickiego jestem lekarzem medycyny – w trakcie specjalizacji z pediatrii. W zakresie terapii manualnej w latach 2003–2008 szkoliłam się u dr Arkuszewskiego i dr Stodolnego. W tym czasie po raz pierwszy spotkałam się Metodą Feldenkraisa, co w 2007/2008 roku zaowocowało ukończeniem rocznego kursu w Warszawie, zorganizowanego przez Jacka Paszkowskiego. W trakcie roku pierwszych, intensywnych, własnych doświadczeń i obserwacji, system ten zrobił na mnie tak ogromne wrażenie, że postanowiłam ukończyć czteroletnie studia Metody Feldenkraisa w Szwecji pod kierownictwem wielkiej sławy Alana Questela. W taki oto sposób przygoda z Feldenkraisem zagościła w moim życiu na dobre.
Co ważne – w całej swej działalności nie ograniczam się tylko do tego rodzaju pracy z ciałem. Od kilku lat zajmuję się także promocją zdrowego stylu życia, świadomego odżywiania, zwiększania odporności i rozsądnej suplementacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy placówką otwartą na nowe doświadczenia, propozycje i współpracę. Stale podnoszone kwalifikacje, empatia w stosunku do naszych pacjentów i życiowa energia pozwalają nam zdobywać coraz to nowych pacjentów, którzy wychodzą od nas zdrowi, spełnieni, zadbani. Zadowolenie naszych klientów jest naszą najlepszą wizytówką.

Jeżeli w Twoim klubie chcesz aby zawodnicy zajmowali się trenowaniem, a nie leczeniem kontuzji – zapraszamy;

W Twojej firmie pracownicy narzekają na dolegliwości kręgosłupa – zajmiemy się nimi;

Chcesz przeprowadzić szkolenie z zakresu ergonomii pracy – przyjedziemy;

Twoja szkoła rodzenia chce porozmawiać na temat problemów trapiące kobiety w ciąży – porozmawiamy;

Chcesz dokształcić swoich zawodników jak dbać o wydolność, zapobiegać kontuzjom i poprawić wyniki – dokształcimy.

… a może masz inny pomysł na współpracę?

Skontaktuj się z nami:

tel.: 18 540 14 44
kom.: 694 952 685